Nabízíme kompletní úklid kanceláří a komerčních prostor pro firmy i veřejné úřady ve městě Brno, Vyškov, Slavkov u Brna, Bučovice a dalších městech v Jihomoravském kraji.

Požádejte o cenovou nabídku: tel. 725 044 983, e-mail - info@jit.cz

Frekvence úklidu

stanovuje zákazník na základě jeho potřeb. Většinou se jedná o úklid kanceláří 1x týdně, 3x týdně nebo denní úklid. Je možné objednat mimořádný úklid, aby byl neustále zajištěn 100% pořádek a kanceláře tak byly příjemné jak pro práci tak pro dobrý dojem před zákazníky. Kvalitu služeb zajišťujeme pečlivým výběrem úklidových pracovníků, pravidelným školením, využiváním kontroly kvality a správných postupů práce.

Pravidelný úklid kanceláří zahrnuje:

Všechny místnosti - otření prachu (odstranění nečistot) na nábytku, okenních parapetech, obrazech a dalších doplňcích, vysávání koberců a podlah, vytření podlah, vyleštění zrcadel a skleněných ploch (mimo oken), vyprázdnění košů.
Kuchyně - otření skříněk, vyčištění pracovní desky, spotřebičů, digestoře, dřezu, naskládání nádobí do myčky.
Toalety - umytí umyvadel, vany, sprchového koutu, toalety, baterií (odstranění vodního kamene, nečistot, dezinfekce), umytí obkladů a dlažby (odstranění vodního kamene, dezinfekce).

Kvartální nebo pololetní mimořádný úklid zahrnuje:

mimo pravidelně prováděné činnosti - mytí oken, dveří, hloubkové mytí podlah, mokré čištění koberců a další dle přání zákazníka.

Úklidové prostředky

Používáme úklidové prostředky, které zajištují dokonalou čistotu a dezinfekci a zároveň dlouhou životnost podlahových krytin, nábytku a dalších povrchů. Zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí a lidem.

Orientační ceny úklidu kanceláří

Příklad 1: Kancelář 30 m2 včetně toalety a kuchyňky
Pravidelný úklid 2x měsíčně od 780 Kč
Příklad 2: Kancelář 50 m2, toaleta, kuchyňka
Pravidelný úklid 1x týdně od 1500 Kč
Příklad 3: Kancelář 200 m2, toalety, kuchyňka
Pravidelný úklid 3x týdně od 7800 Kč

Naši zákazníci