Nabízíme čištění koberců, sedacích souprav, židlí a dalšího čalouněného nábytku vaší domácnosti, kanceláři, hotelu, restauraci, jednacích sálech, úřadech ve městě Brno, Vyškov, Slavkov u Brna, Bučovice a dalších městech v Jihomoravském kraji.

Objednejte si termín na: tel. 725 044 983, e-mail - info@jit.cz

Dokonalé vyčištění koberců/čalounění

používáme moderní čistící stroje s vysokým výkonem a moderní technologií, které zaručují dokonalé vyčištění koberce, sedačky od prachu, fleků, mastnoty, pachu, roztočů.

Technologie

využíváme nejúčinnější extrakční metodu, kdy je do koberce (čalounění) pod tlakem nastřikována čistící kapalina, která na sebe naváže nečistoty a je zpět odsávána velkým podtlakem do čistícího stroje. Účinek je možno na požádání (u koberců) ještě zvětšit použitím rotačního kartáče, který promne vlas koberce, odstraní zachycenou špínu a napřímý vlas koberce. Konečnou fází čištění je průplach koberce/čalounění čistou vodou, aby se odstranil zbylý čistící prostředek a zbylá špína. Odsátí vody je tak účiné, že po několika hodinách je koberec či sedací souprava téměř suchá.

Čistící prostředky

používáme čistící prostředky pro koberce a čalounění na přírodní bázi, které jsou vhodné i pro vlněné koberce. Zároveň mají velký čistící účinek - jeden z nejlepších na trhu. Na vysoce znečištěné koberce a čalounění od mastnoty, fleků apod. aplikujeme speciální silné prostředky. Takže se většinou podaří vyčistit i extrémní špínu.

Orientační ceny čištění koberců a čalounění

Čištění koberců extrakční metodou
23 Kč/m2
Čištění sedací soupravy - 5 sedacích míst nebo rohové sedací soupravy
550 Kč
Čištění čalouněných židlí
40 Kč/ks

Naši zákazníci